MOME Anim a világ 100 legjobb animációs iskolája között

Az amerikai Animation Career Review közzétette éves, a világ 100 legjobb animációs iskoláját bemutató listáját, melyen a MOME Anim is szerepel. A tansz…
2017-01-25

Újabb Oscarra nevezhető MOME Anim film: Hugo Bumfeldt

Hugo Bumfeldt Bognár Éva Katinka MOME Anim diplomafilmje, mely valószínűleg az animáció tanszéken készült egyik legkedvesebb, legérzékenyebb alko…
2016-10-22

Vácz Péter: Nyuszi és őz

2014 Black Movie Film Festival / Geneva, January 17 – 26, SWITZERLAND – Prize awarded by a jury of 6-9 year old children 9th Children’s Film Festival SEATTLE…
2015-01-20

Bucsi Réka: Symphony no. 42

38th Hong Kong International Film Festival HKIFF – Special Mention for Best Short Film Friss Hús Film Festival 2.0, Hungary – Best film Grand Prix Monstronal Fes…
2015-01-20

Ringeisen Dávid és Ruska László: Papírvilág

Gold World Medal Award, Student Category – New York Festivals International TV & Film Awards, Las Vegas, USA, 2014 Best Commissioned Film Award – Anima Mundi…
2015-01-20

Gelley Bálint: Otthon (animációs rövidfilm)

– Legjobb diploma film, Cinanima, 2013…
2014-02-25

Pántya Beáta: Tranzit (animációs rövidfilm)

– Legjobb Diplomafilm – FESA, Európai Animációs Diákfilmek Fesztiválja, Belgrád, 2013…

Gál Julianna: Bestiamadre (animációs rövidfilm)

– Különdíj diákfilm kategóriában – Kecskemét Animációs Filmfesztivál, 2013…

Horváth-Molnár Panna: Dipendenza (animációs rövidfilm)

– Legjobb elsőfilm, Filmkritikusok különdíja – Kecskemét Animációs Filmfesztivál, 2013…

Végső Ágota: Monster Catch (animációs rövidfilm)

– Best Animation – GoEast Filmfesztivál, Wiesbaden, 2013 – Különdíj diákfilm kategóriában – Kecskemét Animációs Filmfeszt…

Bera Nándor: Fák (animációs rövidfilm)

– Országos Diákzsűri Zöld Holló Díja – Budapest Short Nemzetközi Filmfesztivál, 2013  …

Felvidéki Miklós, Tompa Borbála: Pista Bá’ (animációs rövidfilm)

– Best Student Film – Animációs Filmfesztivál, Várna, 2012…

Kopasz Milán: Polyhedron Blues (animációs rövidfilm)

– Legtehetségesebb pályakezdő George Pal díja – Primanima Fesztivál, Budaőrs, 2012 – Legjobb alkalmazott animáció – Kecskem…

Hermán Árpád: Sajnálom (animációs rövidfilm)

– Budapest Film Akadémia díj, Diákzsűri díja – Szolnoki Képzőművészeti Filmfesztivál, 2012 – Macskássy Gyula díj – Priman…

Kiss Virág: Változás (animációs film)

– A budaörsi Illyés Művészeti Akadémia díja a diplomafilm kategóriában – Kecskemét Animációs Filmfesztivál, 2011…

Wonház Annamária: Falun (animációs film)

– Legjobb diplomafilm, Országos Diákzsűri díja, a Prizma filmművészeti folyóirat díja a legjobb diplomafilm rendezője részére – Kecske…

Kreif Zsuzsa, Zétényi Borbála: Limbo-Limbo Travel (animációs filmterv)

– 1. díj – Visegrád Pitch Forum – Anifest, Nemzetközi Animációs Filmfesztivál, 2011 – 1. díj – Anilogue Pitch Forum, Budape…

Tompa Borbála: Ágóbágó álma (animációs film)

– Super Shorts kategória díja, Monstra filmfesztivál, Lisszabon, 2011…

Tari Zsófia: Szofitaland (animációs minimusical)

  – Media Prize, Sacem Favourites – e-magicians 2010, Valenciennes – Zsűri különdíja – ANIMA fesztivál, Brüsszel, 2011 R…

Szederkényi Bella: Orsolya (animációs film)

– Legjobb Diákfilm díja – ANIMA Nemzetközi Animációs Filmfesztivál, Brüsszel, 2010 – Legjobb animációsfilm díja – Sehsüch…

Lanczinger Mátyás: All that Cats (animációs miniszéria)

– Media Prize, CANAL+ Award, e-magicians 2009, Valenciennes…

Szabó András: Just Like (animációs videóklip)

– Legjobb Elsőfilm díja – Kecskemét Animációs Filmfesztivál, 2009…

Hermán Árpád: Büdöske (animációs film)

– Legjobb Vizsgafilm díja – Kecskemét Animációs Filmfesztivál, 2009 A film adatlapja.…

Traub Viktória: Eső (animációs film)

– Fesztivál Nagydíja – Early Melon Diák Filmfesztivál, Pozsony, 2009 – Best Work of the Animation Artist – 9th St. Petersburg Student…

Taskovics Éva: Mérlegház (rövidfilm)

– Legjobb Kombinált Technikájú Animációs Film díja – Zlin Dog Diák Filmfesztivál, Zlin, 2009 A film adatlapja…

Vácz Péter: Nyuszi és Őz (animációs rövidfilm)

– Magyar Filmkritikusok díja, legjobb animációs film kategóriában, 2013 – Diákzsűri Díja a Legjobb Diplomafilmnek, Annecy Animációs Fil…

Molnár Tünde: Simon vagyok (animációs film)

– Legjobb Komputer Animációs Film díja – Zlin Dog Diák Filmfesztivál, Zlin, 2010 – 2nd Place Jury Winners – Emergeandsee, Berlin, 20…

Ducki Tomek: Életvonal (animációs film)

– Zsűri különdíja – 14. Nemzetközi Animációs Filmfesztivál (Stuttgart, 2007) – Legjobb Ifjúsági és Animációs Film Díja –…

Ritter Ottó: Rejtekes (interaktív animáció)

– Interaktív Computer Grafika kategória nomináltja – Europrix, Top Talent Award (Graz, 2007)…